Кабінет партнера

Про компанію AUTOMONEY

Тенденції сучасного життя такі, що все більше і більше людей відмовляються від застарілої багаторічної моделі «відкладання грошей» на реалізацію своєї мрії або придбання насущних благ.

Кожен прагне жити тут і зараз, насолоджуватися кожним днем, реалізовувати свої найсміливіші мрії і бажання сьогодні, а не через 30 років.

Компанія AUTOMONEY повністю підтримує таке сприйняття життя і ось вже 2 роки є лідером в швидко і надійному фінансуванні б / у автомобілів на українському ринку.

Давно канули в лету часи, коли автомобіль був розкішшю, однак, до цього дня розкішний автомобіль залишається предметом мрій багатьох. Компанія AUTOMONEY входить в європейську фінансову групу Aventus Group, яка надає можливість фінансування запитів клієнтів від найскромніших до luxury сегменту. При цьому умови фінансування компанією залишаються гранично прозорими, простими і зрозумілими.

Основний напрямок діяльності AUTOMONEY – лізинг авто з пробігом. Ми зможемо задовольнити будь-які запити нашого клієнта – від покупки бюджетної «робочої конячки» або сімейного мінівена до втілення найзаповітніших мрій преміум сегменту. При цьому наша компанія надає унікальну можливість отримати гроші під заставу Вашого автомобіля, який Ви можете продовжувати використовувати.

AUTOMONEY активно впроваджує сучасні методи аналізу вашої кредитоспроможності, що дає можливість максимально швидко обробити Вашу заявку і надати найбільш вигідний саме для Вас варіант фінансування. Крім того, процес перевірки платоспроможності та кредитної історії клієнта відбувається в максимально стислі терміни – ми не змусимо Вас мучитися в очікуванні покупки Вашого авто тижнями. Все буде готово протягом 1 дня!

На сьогодні AUTOMONEY працює з клієнтами по всій Україні! Наш центральний офіс розташований в місті Київ, а в таких містах як Дніпро, Одеса, Полтава, Львів уже діють представництва, які визначать для Вас найбільш комфортні умови фінансування.

Швидкість і надійність – ось, що ми гарантуємо кожному клієнту AUTOMONEY.

Наша команда

Олег Миник

Олег Миник

Генеральний директор

Спеціаліст в області банківської справи. Досвід роботи в сфері фінансів більше 10 років

Документы по требованию закона

Document icon

Довідка на взяття на облік юридичної особи

Завантажити
Document icon

Звіт про фінансовий стан 30.09.2019

Завантажити
Document icon

Правила надання послуг фінансового лізингу від 04.10.2018

Завантажити
Document icon

Реквізити органів щодо захисту прав споживачів

Завантажити
Document icon

Розкриття інформації

Завантажити
Document icon

Документи на вимогу закону

Завантажити
Document icon

Розпорядження про видачу ліцензії № тисячі вісімсот п'ятьдесят дві від 18.10.2018

Завантажити
Document icon

Договір фінансового лізингу і додаток No 1 до Договору. Загальні умови редакція від 20.07.2020

Завантажити
Document icon

Договір фінансового лізингу з додатками редакція від 07.03.2019 року

Завантажити
Document icon

Фінансовые результаты за 9 месяцев 2019

Завантажити
Document icon

Звіт про фінансовий стан за 2019 рік

Завантажити
Document icon

Фінансовие результати за 2019 рік

Завантажити

Переваги автолізингу

Розроблений ще в минулому столітті лізинг авто і по сей день користується великою популярністю. Обумовлено це наступними його перевагами:

 • Відсутність необхідності у великій сумі готівки (набуваючи машину в лізинг, необхідно лише сплатити аванс в розмірі від 20%);
 • Низький щомісячний платіж (в порівнянні зі звичайним кредитуванням);
 • Можливість зміни рішення про викуп (повний викуп здійснюється лише по закінченню договору).
 • Сплачуючи щомісяця автолізинг б / у транспорту, Ви автоматично погашаєте транспортні податки та плату за постановку авто на облік. Таке доповнення економить не тільки фінанси, але і нерви.
 • Крім цього, лізинг авто для юридичних осіб – це можливість укладення угоди без порушення оборотних коштів. Для будь-якого покупця лізинг – це не просто користування машиною. Це повноцінне придбання, яке оплачується по частинах.

Основні види лізингу автомобілів
На сьогоднішній день в Україні існує всього два види автолізингу:

 • Фінансовий. На основі даного виду лізингу покупець стає повноцінним власником авто відразу після того, як дія договору завершується. При цьому до завершення угоди залишок по платежах повинен бути зведений до нуля.
 • Оперативний. В даному випадку позичальник зобов’язується повернути автотранспорт після закінчення договору безпосередньо продавцеві. Великою популярністю оперативний лізинг користується серед юридичних осіб, яким потрібно постійно оновлювати свій автопарк.
  Вибраний вид автолізингу безпосередньо залежить від цілей і завдань придбання авто, якими керується покупець.

Як зробити покупку бу авто за допомогою лізингу?
На нашому сайті Ви можете купити бу авто в лізинг в режимі онлайн. Для цього необхідно лише:

 • Визначитися з автомобілем. Ви можете вибрати транспортний засіб з представлених в каталозі сайту варіантів або запропонувати свій.
 • Оформити заявку на розгляд дозволу. У ній слід вводити виключно достовірні дані.
 • Дочекатися рішення по заявці, розгляд якої займає не більше 30-ти хвилин.
 • Підписати договір про укладення угоди і внести авансовий платіж.
 • Далі слід лише регулярно виплачувати щомісячний платіж і дотримуватись обов’язків, вписані в договорі (проходження техогляду, своєчасний ремонт і т.д.). При виникненні питань – зв’яжіться з онлайн консультантом за допомогою форми зворотного зв’язку.

Вимоги до оформлення лізингу
Для того щоб оформити автолізинг приватним особам необхідно:

 • Мати діючий паспорт громадянина України;
 • Володіти водійським посвідченням і кодом платника податків;
 • Бути у віці від 21-ти до 65-ти років;
 • Надати довідку про доходи з офіційного місця роботи (за останні півроку).

Автолізинг – проста і вигідна фінансова операція, що дозволяє раціонально розподіляти особисті кошти. За допомогою нашого сайту Ви зможете оформити придбання авто в лізинг в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України!