Кабінет партнера

Про компанію AUTOMONEY

Тенденції сучасного життя такі, що все більше і більше людей відмовляються від застарілої багаторічної моделі «відкладання грошей» на втілення своєї мрії або придбання насущних благ.

Кожен прагне жити тут і зараз, насолоджуватися кожним днем, втілювати свої найсміливіші мрії і бажання сьогодні, а не через 30 років.

Компанія AUTOMONEY повністю підтримує таке сприйняття життя і ось вже 2 роки є лідером в швидкому і надійному фінансуванні вживаних автомобілів на українському ринку.

Давно минули ті часи, коли автомобіль був розкішшю, однак, до цього дня розкішний автомобіль залишається предметом нездійснених мрій багатьох. Компанія AUTOMONEY входить в європейську фінансову групу Aventus Group, яка надає можливість фінансування запитів клієнтів від найскромніших автомобілів до luxury-сегменту. При цьому умови фінансування компанією залишаються гранично прозорими, простими і зрозумілими.

Основний напрямок діяльності AUTOMONEY – лізинг авто з пробігом. Ми зможемо задовольнити будь-які запити нашого клієнта – від покупки бюджетної «робочої конячки» або сімейного мінівена до втілення найзаповітніших мрій преміум-сегменту. На нашому сайті Ви знайдете інформацію про унікальну можливість отримати гроші під заставу Вашого автомобіля, який Ви можете продовжувати використовувати.

AUTOMONEY активно впроваджує сучасні методи аналізу Вашої кредитоспроможності, що дає можливість максимально швидко обробити Вашу заявку і надати найбільш вигідний саме для Вас варіант фінансування. Крім того, процес перевірки платоспроможності та кредитної історії клієнта відбувається в максимально стислі терміни – ми не змусимо Вас мучитися в очікуванні покупки Вашого авто тижнями. Все буде готово протягом 1 дня!

На сьогодні AUTOMONEY працює з клієнтами по всій Україні! Наш центральний офіс розташовано в місті Києві, а в таких містах як Дніпро, Одеса, Полтава, Львів діють представництва, які визначать для Вас найбільш комфортні умови фінансування.

Швидкість і надійність – ось, що ми гарантуємо кожному клієнту AUTOMONEY.

Наша команда

Олег Миник

Олег Миник

Генеральний директор

Спеціаліст в області банківської справи. Досвід роботи в сфері фінансів більше 10 років

Переваги автолізингу

Розроблений ще в минулому столітті лізинг авто і по цей день користується великою популярністю. Обумовлено це наступними його перевагами:

 • Відсутність необхідності у великій сумі готівки (набуваючи машину в лізинг, необхідно лише сплатити аванс в розмірі від 15%);
 • Низький щомісячний платіж (в порівнянні зі звичайним кредитуванням);
 • Можливість зміни рішення про викуп (повний викуп здійснюється лише по закінчення договору).
 • Сплачуючи щомісяця автолізинг вживаного транспорту, Ви автоматично погашаєте транспортні податки та плату за державну реєстрацію та постановку авто на облік. Таке доповнення економить клієнтам не тільки фінанси, а й нерви.
 • Крім цього, лізинг авто для юридичних осіб – це можливість укладення угоди без порушення звичайного балансу та необхідності у вилученні оборотних коштів. Для будь-якого покупця лізинг – це не просто користування машиною. Це повноцінне придбання, яке сплачується частинами.

Основні види лізингу автомобілів
На сьогоднішній день в Україні існує всього два види автолізингу:

 • Фінансовий. На основі даного виду лізингу клієнт стає повноцінним власником авто відразу після того, як дія договору завершується. При цьому до завершення угоди залишок по платежах повинен бути зведений до нуля.
 • Оперативний. В даному випадку клієнт зобов’язується повернути автотранспорт після закінчення договору безпосередньо продавцеві. Великою популярністю оперативний лізинг користується серед юридичних осіб, яким потрібно постійно оновлювати свій автопарк.
  Вибраний вид автолізингу безпосередньо залежить від цілей і завдань придбання авто, якими керується клієнт.

Як придбати вживане авто за допомогою лізингу?
На нашому сайті Ви можете купити бу авто в лізинг в режимі онлайн. Для цього необхідно лише:

 • Визначитися з автомобілем. Ви можете обрати транспортний засіб з представлених у каталозі сайту варіантів або запропонувати свій.
 • Оформити заявку на нашому сайті. У ній слід зазначати виключно достовірні відомості.
 • Дочекатися рішення по заявці, розгляд якої займає не більше 30-ти хвилин.
 • Підписати договір про укладення угоди і сплатити авансовий платіж.
 • Далі слід лише регулярно сплачувати щомісячні платежі та дотримуватись обов’язків, визначених договором (проходження техогляду, своєчасний ремонт і т.д.). При виникненні питань – зв’яжіться з нашим онлайн-консультантом за допомогою форми зворотного зв’язку.

Вимоги до оформлення лізингу
Для того щоб оформити автолізинг приватним особам необхідно:

 • Мати діючий паспорт громадянина України;
 • Володіти водійським посвідченням і кодом платника податків;
 • Бути у віці від 21-ти до 65-ти років;
 • Надати довідку про доходи з офіційного місця роботи (за останні півроку).

Автолізинг – проста і вигідна фінансова операція, що дозволяє раціонально розподіляти особисті кошти. За допомогою нашого сайту Ви зможете оформити придбання авто в лізинг в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України!