Про компанію AUTOMONEY

АВЕНТУС ЛІЗИНГ (AUTOMONEY) – Ваш надійний партнер у швидкому фінансуванні б/в автомобілів.

Фінансуємо без обмежень!
Обирайте будь-яку марку та модель авто, без обмежень щодо року випуску та пробігу. Допоможемо підібрати бажаний автомобіль на перевірених майданчиках або навіть «з рук», попередньо оцінивши технічний стан та юридичну чистоту автівки.

Компанія AUTOMONEY входить до (європейської) фінансової групи Aventus Group, яка розуміється на простих, прозорих та зрозумілих механізмах отримання фінансування на бажані потреби.

AUTOMONEY спеціалізується на лізингу автомобілів з пробігом, також Ви можете отримати гроші під заставу власного авто на умовах фінансового лізингу, не припиняючи ним користуватись.

Ми впроваджуємо сучасні процедури аналізу і оцінки кредитоспроможності клієнтів. Це дозволяє швидко оцінити заявку та надати клієнту найбільш вигідну пропозицію про фінансування.

Насьогодні AUTOMONEY працює з клієнтами по всій Україні, незалежно від їх місця реєстрації (за виключення населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також розташованих на лінії зіткнення та тимчасово окупованої території України).

Центральній офіс знаходиться в м. Київ, а у містах Дніпро, Одесса, Львів та Полтава вже діють представництва, до яких завжди може завітати клієнт та вибрати для себе найбільш комфортні умови фінансування.

Швидкість та надійність – ось, що ми гарантуємо кожному клієнту AUTOMONEY.

Документы на вимогу закону