Лізинг від Автомані

Б/У авто в лизинг
від AUTOMONEY

 • Авто Ваше за 1 день
 • Рішення онлайн до 2 годин
 • Страхування КАСКО не є обов’язковим та залежить від бажання клієнта
 • Графік погашення – класичний, ануїтет
 • Доступно для клієнтів без офіційного працевлаштування
 • Реєстрацією, оцінкою та страхуванням ТЗ займаємося ми
Стоимость авто
$
2000 $ 20000 $
Срок договора
мес
12 мес 72 мес
Ежемесячный платеж
175 $ / 2000 грн

Расчет происходит в гривне по курсу НБУ на дату договора

Переваги

і умови фінансування

Рішення онлайн до 2 годин

Аванс 25% – 80% платежі через Приват24

Ставка від 2%

Вартість б /в авто до 20 000 USD

Купуй б/в авто по всій Україні

Оформлення авто за 1 день

ЯК ПРАЦЮЄ

автолізинг?

Виберіть б/в авто

Виберіть будь-яке авто з пробігом без обмежень, суму і термін лізингу

Оформите заявку на лізинг

Оформите заявку на лізинг та отримайте рішення за 30 хвилин

Підпишіть договір лізингу

Підпишіть договір лізингу і оплатіть аванс 25% -80% вартості авто

Забирайте ваш автомобіль!

Оформлення б/в авто з майданчика – до 1 дня

Toyota Cruiser

Залишилися питання?

Питання — Відповіді

Що таке лізинг від AUTOMONEY?

Фінансовий лізинг — доступний і простий спосіб придбання авто, аналог банківського автокредитування. Різниця полягає в юридичному оформленні – авто реєструється на Лізингову компанію на період дії Договору лізингу (періоду фінансування клієнта), а по закінченню терміну Договору лізингу, клієнт зобов’язаний прийняти авто у власність. Ми не передаємо авто під заставу будь-якого Банку, що дозволяє викупити свій авто достроково в будь-який момент після 12 місяців.

Чим лізинг відрізняється від кредиту?

Клієнт платить тільки аванс і одноразову комісію. Всі інші початкові витрати (реєстрація, державні податки і збори, страхування) розподілені рівномірно на весь термін лізингу. Лізинг оформляється за схемою «єдиного вікна»: клієнт підписує тільки договір лізингу, реєстрацією і страхуванням займається AUTOMONEY.

Які умови фінансування б/в авто від AUTOMONEY?

Ви вносите перший платіж від 15% вартості обраного авто за Договором лізингу. Залишок сплачуєте щомісяця відповідно до графіка платежів договору протягом зручного для Вас терміну (від 1 до 6 років). Валюта фінансування – гривня (UAH), гривня з прив’язкою до курсу долару по даним НБУ.

Які документи необхідні для оформлення послуги?

Для оформлення автолізингу Вам знадобиться тільки паспорт і код ІПН. Додатково необхідно заповнити анкету з параметрами угоди.

Чи можливе дострокове погашення лізингу?

Повне дострокове погашення можливо через 12 місяців після оформлення договору фінансового лізингу. Дана норма регулюється Законом України «Про фінансовий лізинг».

Скільки часу займає оформлення лізингу?

Процес оформлення послуги фінансового лізингу займає до 1 робочого дня. Рішення про фінансування клієнт отримує протягом 30 хвилин.

Чи буде у мене можливість виїзду за кордон?

AUTOMONEY надає право на виїзд за кордон з максимальним терміном дії до 6 місяців (термін може продовжити). При перетині кордону при собі необхідно мати: лист-дозвіл на виїзд, техпаспорт, копію договору фінансового лізингу.

Про нас говорять

Відгуки про Авентус Лізинг

Юлія Коханенко
Адміністратор

Дякую компанії за співпрацю, оператор Михайло швидко проконсультував по замовленню, відкоригував його, за що дуже вдячна) мені все сподобалося, обслуговування, швидка доставка, якість товару. Дякую) Бажаю ввічливих клієнтів, та розвитку)

ТОВ "ПОЛІ ГРУП"
Засновник компанії, Сергій

Співпраця з вашою фірмою — це якісно і швидко) Звертався в інші компанії - процентні ставки великі, оформлення 2 тижні, аванс великий. У Вас все набагато простіше і швидше: подзвонив, домовився, отримав. Протягом дня все оформляється - все зручно і вигідно. Побажаю фірмі AUTOMONEY від себе: процвітання і побільше клієнтів!)

Сергій
Директор компаніі

Зовсім випадково побачив машину на майданчику вашої фірми, дуже сподобалася. Вирішив взяти цю машину в лізинг. Те, що мене найбільше здивувало - оперативність. Буквально за день оформили документи. Незабаром візьму 2-ий автомобіль).

Андрій Величко
Підприємець

Зробив дзвінок, поговорив з менеджером, уточнив всі деталі і домовився про зустріч. Те, що мене вразило, це що все пройшло дуже швидко і якісно!) Спасибі AUTOMONEY за співпрацю!

Кузьміних Михайло
Торгівельний представник

Все сподобалось, все швидко і без проблем!) Доки оформив всього за один день) Дякую Вашій фірмі за співпрацю!

Болькін Олександр
Працює в таксі

Дуже приємно було працювати з вашою компанією і персоналом. Я вже пробував працювати з іншими компаніями, постійно щось мутнувате і підозріле (то гроші переплатити, то машини неякісні). За час роботи з вами я зрозумів, що ви європейська компанія, у вас європейське ставлення до клієнтів. Все прозоро і просто. І було все професійно: експертні думки Олега і вишукані манери Анастасії. Я був дуже вражений вашою фірмою, і думаю, що це не останні наша співпраця)

Валентин
Підприємець

Компанію знайшов зовсім випадково в інтернеті. Дуже хотів специфічну машину. Окреме спасибі Олегу, який витратив 2 дні, переглянув багато автомобілів, але знайшов саме той, який потрібен був мені. У підсумку: обговорили всі деталі, оформили документи і поїхали додому вже на своєму автомобілі. Все швидко і якісно. Залишився дуже задоволений, як і моя дружина)

Медіа про нас

about_icon1
Новинний портал
"Лізинг стає простим і доступним", - AUTOMONEY
partners_icon3
Автобазар
Лізинг на б\в авто за один день
maanimo-logo
maanimo
Automoney — европейський автолізинг
logo_cmyk1
Avtoe
Всеукраїнська асоціація автобізнесменів

ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ

Наталія
Завгородня
Комерційний директор

Експерт з кредитування та фінансових послуг зі стажем більше 12 років.

Борис Кусяк
Генеральний директор

Спеціаліст банківської справи. З 2006 працює в фінансовому секторі

Купівля Б/В авто в лізинг

ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ – це один із сучасних способів придбання власного транспортного засобу, іншими словами – це оренда транспорту з правом викупу.

-Це комплексна послуга, яка включає в себе не просто фінансування покупки автомобіля, а й передбачає сервіс – зокрема, проведення реєстрації та страхування самою лізинговою компанією (але, звичайно, як і у випадку з кредитом, за рахунок клієнта).

-У разі ДТП при лізингу ви можете розраховувати на те, що більшість проблем, пов’язаних з врегулюванням страхових випадків, буде вирішувати саме лізингова компанія (що істотно полегшує життя). До речі, це може сприяти більш оперативному розгляду справи в страховій компанії (враховуючи великі портфелі договорів при партнерських відносинах страхової та лізингової компаній). Але якщо страхова компанія аргументовано відмовила у виплаті страховки – всі витрати по ремонту оплачувати вам.

ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ від AUTOMONEY:

 • Сучасний вид фінансування для клієнтів, які цінують власний час та комфорт;
 • У Вас залишаються вільні кошти, які можна використати для інших потреб;
 • Вигідні умови погашення додаткових витрат: всі суми на реєстрацію, страхування, тощо розподіляються рівними частинами на весь період фінансування;
 • По закінченню договору лізингу Ви стаєте власником авто;
 • Захист предмета лізингу від арешту та конфіскації третіми особами;
 • АВЕНУС ЛІЗИНГ здійснює всі заходи, необхідні для передачі Клієнту юридично перевіреного об’єкта лізингу;
 • Індивідуальні пропозиції: ми розробляємо індивідуальні рішення, які щонайкраще відповідають Вашим потребам та дозволяють Вам залишатися фінансово мобільним (термін угоди, сума щомісячного платежу та ін.).
 • Відсутність регіональної залежності від Вашого місця реєстрації, придбати авто та укласти угоду можливо в будь-якому місті України;
 • Зміна Лізингоодержувача: якщо Ви бажаєте продати авто чи купити нове, Ви завжди маєте можливість скористатися опцією зміна Лізингоодержувача в договорі фінансового лізингу.

Розробленний ще в минулому столітті лізинг авто и по сьогоднішній день користується великою популярністю. Обумовлено це наступними перевагами:

 • Відсутність необхідності у великій сумі готівки (купуючи машину в лізинг, необхідно лише сплатити аванс в размірі від 15%);
 • Низький щомісячній платіж (в порівнянні зі звичайним кредитуванням);
 • Можлівість дострокового викупу (повний викуп здійснюється лише по закінченню договору).

Сплачуючи щомісяця автолізинг б/в транспорту, Ви автоматично погашаєте транспортні податки та плату за постановку авто на облік. Таке доповнення економить не тільки фінанси, але і нерви. Крім цього, лізинг авто для юридичних осіб – це можливість укладення угоди без порушення оборотних коштів. Для будь-якого покупця лізинг – це не просто користування машиною. Це повноцінне придбання, яке оплачується частинами.

Основні види лізингу автомобілів

На сьогоднішній день в Україні існує всього два види автолізингу:

 • Фінансовий. На основі даного виду лізингу покупець стає повноцінним власником авто відразу після того, як дія договору завершується. При цьому до завершення угоди залишок по платежах повинен бути зведений до нуля.
 • Оперативний. В даному випадку позичальник зобов’язується повернути автотранспорт після закінчення договору безпосередньо продавцеві. Великою популярністю оперативний лізинг користується серед юридичних осіб, яким потрібно постійно оновлювати свій автопарк.

Вибраний вид автолізингу безпосередньо залежить від цілей і завдань придбання авто, якими керується покупець.

Як зробити покупку б/в авто за допомогою лізингу?

На нашому сайті Ви можете купити б/в авто в лізинг в режимі онлайн. Для цього необхідно лише:

 • Визначитися з автомобілем. Вибрати транспортний засіб з представлених в каталозі сайту або запропонувати свій.
 • Оформити заявку на розгляд. У ній слід вводити виключно достовірні дані.
 • Дочекатися рішення по заявці, ррозгляд якої займає не більше 30-ти хвилин.
 • Підписати договір про укладення угоди і внести авансовий платіж.

Далі слід лише регулярно сплачувати щомісячний платіж і дотримуватись обов’язків, вписаних в договорі (проходження техогляду, своєчасний ремонт і т.д.). При виникненні питань – зв’яжіться з онлайн консультантом за допомогою форми зворотного зв’язку.

Вимоги до оформлення лізингу

Для того щоб оформити автолізинг приватним особам необхідно:

 • Мати діючий паспорт громадянина України;
 • Володіти водійським посвідченням і кодом платника податків;
 • Бути у віці від 21-ти до 65-ти років;
 • Надати довідку про доходи з офіційного місця роботи (за останні півроку).

Автолізинг — проста і вигідна фінансова операція, що дозволяє раціонально розподіляти особисті кошти. За допомогою нашого сайту Ви зможете оформити придбати авто в лізинг в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України!