Про компанію Авентус Лiзинг*

*створено у формі Товариства з обмеженою відповідальністю за законодавством України, має код  42441539 та використовує зареєстрований торговий знак AUTOMONEY

Тенденції сучасного життя такі, що все більше і більше людей відмовляються від застарілої багаторічної моделі «відкладання грошей» на втілення своєї мрії. Майже кожен прагне жити тут і зараз, насолоджуватися кожним днем, втілювати свої найсміливіші мрії і бажання сьогодні, а не через 5-10 років.

Компанія АВЕНТУС ЛІЗИНГ  під брендом AUTOMONEY повністю підтримує таке сприйняття життя і є одним із лідерів в швидкому і надійному фінансуванні вживаних автомобілів на українському ринку.

Компанія АВЕНТУС ЛІЗИНГ, діючи під брендом AUTOMONEY, готова задовольнити, на умовах послуги фінансового лізингу, різноманітні запити наших Клієнтів, від найскромніших автомобілів економ-класу до luxury-сегменту. При цьому умови фінансування компанією залишаються гранично прозорими, простими і зрозумілими не залежно від “преміальності” чи “економного” виду автомобіля, та є рівними для усіх споживачів фінансових послуг. Єдиним обмеженням є мінімальний строк лізингу у 12 (дванадцять) місяців, гривнєвий еквівалент вартості автомобіля та юридична чистота обраного Вами для купівлі об’єкта лізингу, що дозволить успішно подолати реєстраційні та інші процедури, які передбачені за українським законодавством. Для суб’єктів господарювання, тобто для здійснення підприємницької діяльності на автомобілях, які є об’єктом фінансового лізингу, АВЕНТУС ЛІЗИНГ може запропонувати більш гнучкий обсяг умов фінансування.

Основний напрямок діяльності АВЕНТУС ЛІЗИНГ в Україні – фінансовий лізинг авто з пробігом. Ми зможемо задовольнити будь-які запити нашого клієнта: від покупки бюджетної «робочої конячки» або сімейного мінівена до втілення найзаповітніших мрій преміум-сегменту. На нашому сайті Ви знайдете інформацію про унікальну можливість отримати гроші під заставу Вашого автомобіля, який Ви можете продовжувати використовувати.

АВЕНТУС ЛІЗИНГ  під брендом AUTOMONEY активно впроваджує сучасні методи аналізу Вашої кредитоспроможності, що дає можливість максимально швидко обробити Вашу заявку і надати найбільш вигідний саме для Вас варіант фінансування. Крім того, процес перевірки платоспроможності та кредитної історії клієнта відбувається в максимально стислі терміни – ми не змусимо Вас тривало очікувати рішення та купівлю Вашого авто тижнями. Все буде готово протягом 1 дня!

На сьогодні AUTOMONEY працює з клієнтами по всій Україні! 

Швидкість і надійність – ось, що ми гарантуємо кожному клієнту ТОВ «АВЕНТУС ЛІЗИНГ»  під брендом AUTOMONEY

Переваги автолізингу

Розроблений ще в минулому столітті лізинг авто і до сьогодні користується великою популярністю. Обумовлено це наступними його перевагами:

 • Відсутність необхідності у великій сумі готівки (набуваючи машину в лізинг, необхідно лише сплатити аванс в розмірі від 30%);
 • Низький щомісячний платіж платіж по відсотках, які сплачуються як винагорода лізинговій компанії (в порівнянні зі звичайним кредитуванням);
 • Вартість об’єкта фінансового лізингу також сплачується частками у складі щомісячних платежів.
 • Сплачуючи щомісяця автолізинг вживаного транспорту, Ви одночасно сплачуєте транспортний податок (для категорії авто преміум-класу), а також понесені витрати на державну реєстрацію та постановку авто на облік, страхування. Це зберігає клієнтам не тільки фінанси, а й нерви.
 • Крім цього, фінансовий лізинг авто для юридичних осіб – це можливість укладення угоди без порушення звичайного балансу та уникнення вилучення значних оборотних коштів. Для будь-якого покупця фінансовий лізинг (СПД чи фізична особа-споживач) – це не просто тимчасове користування машиною. Це повноцінне придбання цього майне, за яке Ви сплачуєте частинами.

Основні види лізингу автомобілів
На сьогоднішній день в Україні існує всього два види автолізингу:

 • Фінансовий. На основі даного виду лізингу клієнт стає повноцінним власником авто відразу після того, як дія договору завершується. При цьому до завершення угоди залишок по платежах повинен бути зведений до нуля.
 • Оперативний (переважно для юридичних осіб). В даному випадку клієнт зобов’язується повернути автотранспорт після закінчення договору лізинговій компанії або, за згодою, придбати його після закінчення строку лізингу за окремим Договором. Великою популярністю оперативний лізинг користується серед юридичних осіб, яким потрібно постійно оновлювати свій автопарк.
  Вибір правильного виду автолізингу безпосередньо залежить від цілей і завдань придбання авто, якими керується сам Клієнт.

Як придбати вживане авто за допомогою лізингу?
На нашому сайті Ви можете обрати варіанти та здійснити розрахунки щомісячних внесків по новим або Б/В автомобілям. Для цього необхідно лише:

 • Визначитися з автомобілем. Ви можете обрати транспортний засіб з представлених у каталозі сайту варіантів або запропонувати свій (кандидатуру постачальника та його ціну, за якою він продає автомобіль).
 • Оформити заявку на нашому сайті. У ній слід зазначати виключно достовірні відомості.
 • Дочекатися рішення по заявці, розгляд якої займає не більше 30-ти хвилин.
 • Підписати договір лізингової угоди і сплатити авансовий платіж.
 • Далі слід лише регулярно сплачувати щомісячні платежі та дотримуватись обов’язків, визначених договором (для СПД додатковим обов’язком буде проходження техогляду, своєчасний ремонт і т.д.). При виникненні питань – зв’яжіться з нашим онлайн-консультантом за допомогою форми зворотного зв’язку.

Вимоги до оформлення лізингу
Для того щоб оформити автолізинг приватним особам необхідно:

 • Мати діючий паспорт громадянина України;
 • Володіти водійським посвідченням і кодом платника податків;
 • Бути у віці від 21-ти до 65-ти років;
 • Надати довідку про доходи з офіційного місця роботи (за останні півроку) або іншим чином засвідчити рівень Ваших доходів у попередні періоди.

Автолізинг – проста і вигідна фінансова операція, що дозволяє раціонально розподіляти особисті кошти. За допомогою нашого сайту Ви зможете оформити придбання авто в лізинг в будь якому місті України!